czwartek, 6 czerwca 2013

KOCIfartuszek


To że z pod KOCIKOwej igły wychodzą drobne akcesoria kuchenne to wiecie. Łapki i ściereczki kuchenne  zagościły na dobre. Ale wiecie na kiermaszach i jarmarkach często bywa tak: " oooo ma Pani łapkę i ściereczkę ... a jest fartuszek , nie ale mogę uszyć na zamówienie, aaa to ja się do Pani odezwę"
 ... i cisza...:):):):):) 
I tak właśnie postanowiłam , fartuszki tylko na zamówienie. 
W sumie to nie wiem czy jest przy nich więcej roboty niż np przy pikowanej łapce , zapewne materiału schodzi trochę. Dlatego nie chcę aby fartuszki zalegały w koszu z innymi nie sprzedanymi jeszcze rzeczami. 
Wolę uszyć ich mniej ale specjalnie dla kogoś. Ten szary pasiasty z ptaszkami jest pierwszym w życiu uszytym. Nie było stresu ani przeglądania klatka po klatce tutoriali , nawet nie miałam w domu własnego na wzór. Po prostu zaczęłam szyć i w między czasie robić poprawki. Jest prosty , tradycyjny , z podszewką , wiązanymi na paskami w pasie i małą kieszonką . Już wiem co mogło być lepsze , gdzie krócej , gdzie szerzej. Założyłam że osoba dla, której szyję jest mojej postury , powinno być ok. 
I mam nadzieję że nie odda mi go z prośbą o milion poprawek. A i od was przyjmę każdą krytykę , rady , kilka słów z waszego doświadczenia. Aby kolejny zamówiony był bardziej perfekcyjny. 3 komentarze:

  1. fajoski:) Rozwijasz się , Dziewczynko!

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. Aniu , fartuszki dla dorosłych 40zł dla dzieci 30zł + ew. przesyłka. Tu możesz zobaczyć pozostałe https://www.facebook.com/media/set/?set=a.676833099010213.1073741829.391461927547333&type=3 , już niedługo będą opublikowane nowe uszyte w tym tygodniu. U ciebie na blogu też pięknie:) Pozdrawiam

      Usuń