sobota, 12 stycznia 2013

KOCIKOwe czasopisma


KOCIKOwo wróciło do swojego ulubionego francuskiego magazyny Art&Decoration. Ostatnie dwa numery nie przyciągnęły aż tak mojej uwagi, numer styczniowy za to bardzo. I oto przedstawiam wam w pigułce to co możecie znaleźć w ostatnim numerze: 


 Na pierwszy rzut idzie to co zachwyciło mnie najbardziej i jest bliskie KOCIKOwemu stylowi . Poduszki i poszewki szyte z grubych " kocowatych " i "polarowatych" materiałów. Jak dla mnie wielki hit na wczesną wiosnę lub początek jesieni 2013. Okazało się że w sowjej kolekcji materiałów mam coś w podobnym stylu może już niedługo zainspirowana tymi fotkami uszyję coś w tym stylu!!
 Oczywiście nie mogło zabraknąć drewnianego domu zapierającego dech w piersiach!!


Szalenie eleganckie dodatki ze skóry : pufy gazetowniki, pudła i skrzynie oraz płytki imitujące skórę 
Jak zwykle kilka stron poświęconych dodatkom. Tym razem połączenia drewna i metalu i tu też jesteśmy na czasie z naszymi skrzyniami:) Jak i oryginalne lampy , które nie tylko dają światło ale świetliście wyglądają!!4 komentarze:

 1. Fajnie zobaczyć ten magazyn od środka:) A wzory... cudo, aż sobie pomyślałam, że specjalnie dla Ciebie, Ewelka, mogli dołączyć kilka materiałów - tak fizycznie...:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ewelajna jak by załączyli wykupiła bym wszystkie egzemplarze:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne pomysły. Ale powiedz, gdzie ty kupujesz to czasopismo, bo chyba nie w pierwszym lepszym kiosku, bo nigdy mi nie wpadło w oko... ( albo jestem ślepa ).
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń