wtorek, 20 listopada 2012

przed Świąteczne gadżety


Jak co roku przedświąteczne szaleństwo zaczyna się na początku listopada  , sklepy zaczynają zmieniać swoje dekoracje , wszędzie błyszczą lampki , wiszą bombki i mikołajki a na półkach miliony towarów do wyboru. I jak co roku wszyscy myślimy że to kompletne wariactwo przecież dopiero mamy listopad. 
Ja mam to za przeproszeniem gdzieś :) 
Kocham święta Bożego Narodzenia całe to szaleństwo od sklepów zaczynając przez kolędy w radiu w listopadzie , zakupy , strojenie domu kończąc na samych świętach i ich świętowaniu! 
Jak co roku nie mogę się obejść bez zakupienia nowych dodatków do domu , w piwnicy mamy chyba trzy kartony takich perełek i ciągle twierdzę że w następnym roku już nic więcej nie potrzebuję:) Macie tak samo??? Trzymając się w postanowieniu wybrałam się do Ikei po nowe pudełko na resoraki synka a skończyło się zakupami świątecznymi.... 

I tak mam nowe świece i serwetki ( te są potrzebne każdego roku!!)
cudowne zawieszki serduszka - przydadzą się cało rocznie:) 
Bieżnik był taki boski a obrus w tym samym wydaniu  za drogi ( sama takiego nie uszyję - to też jest wytłumaczenie) więc musiałam go mieć! 
A poszewka na poduszkę zakupiona na "resztkach" po prostu się opłacała!
... a i drewniany domek...
zakupiony parę dni wcześniej za cudownym blogu. Jego kolor mimo że był bardzo ładny jest już zmieniony planuję jeszcze drobne akcenty i może będzie jak kalendarz adwentowy lub jeszcze coś innego . 
Rezultaty zapewne wam pokażę . 
ufff..... lepiej było zostać w domu 
.... ale co tam :):)
założę się że to jeszcze nie koniec......

Wam życzę także takiej radości z tego całego szaleństwa!!!
To takie nasze małe przyjemności , którym ciężko się oprzeć:) 

6 komentarzy:

 1. Serducha są wprost zachwycające :) Śliczne, śliczne i jeszcze raz śliczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi też jest się bardzo ciężko oprzeć tym wszystkim Bożonarodzeniowym drobiazgom:) Kupiłam już szklanki z reniferami itp, ściereczki (Tesco), w Ikea torebki papierowe, świeczki:). A teraz zobaczyłam u Ciebie ten domek ja też taki chcę :) Cudowny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Serduszka takie zimowe, piękne! Ja też takie chcę...
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń