czwartek, 24 października 2013

Wesołe słonie" Były raz sobie cztery słonie, 

Małe , wesołe, zielone słonie,

Każdy z kokardka na ogonie

Hej - cztery słonie..." 


Tak tylko ze nasze nie są zielone i niektóre to nawet ogona nie mają (wypadek przy pracy:) , za to są bardzo wesołe i szczęśliwe jak to na słonie przystało i na KOCIKOWE maskotki.Ostatnio to się chyba nawet na mnie moje koty obraziły ,  grono maskotek się rozrasta o konie i słonie i jeszcze inne drobne rzeczy a one one też się rozrastają i z czasem modyfikują . A moja głowa jest taka pełna tego co robić i na czym się skupić i tak ciągle szuka  swojej drogi. Kotom powiedziałam że absolutnie nie mają się czym martwić one zawsze będą na pierwszym miejscu i im właśnie zawdzięczam KOCIKOWĄ nazwę:) Mam nadzieję że zrozumiały :) :) 
A co do słoni  moim faworytem jest ten różowy w chmurki a wy macie swojego ulubieńca??
9 komentarzy:

 1. Hej :) Na samym początku dziękuję Ci za wizytę w moich skromnych progach. Ja Twoje dzieła już od dawna podziwiam, ale ostatnio nie mam nawet chwili, żeby gdzieś na blogach kilka słów zostawić ;/ Dziś nadrabiam :)
  Cudnie tu u Ciebie. Słoniki boskie. No i te koty Twoje :* Będę zaglądać, a może i kiedyś uda się spotkać. Bo my to chyba niedaleko od siebie tworzymy :) Pozdrawiam Agata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, wizyty u ciebie to cała przyjemność . Faktycznie musimy być gdzieś blisko bo chyba Twoje jeżyki widziałam ostatnio w Galerii u Karoliny:) Do miłego:)

   Usuń
 2. Cztery słonie, wesołe słonie, każdy kokardkę ma na ogonie -> tak mi się na usta ciśnie piosenka, jak widzę twoje kolorowe, kocikokokowe zwierzaki :o)))). Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowności i jaka precyzja !!! Rozgościłam się na dobre :)
  Pozdrawiam BUBA

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne są, czym takiego słonia wypychasz??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wkładem do wypełniania maskotek , podobny jak w poduszkach.

   Usuń
  2. ah no to kupię na promocji poduszeczkę i ją rozpruję i dodam do mojej pierwszej maskotki ;)

   Usuń
  3. Ja na początku rozpruwałam stare maskotki syna i swoje stare poduszki:)

   Usuń