wtorek, 1 września 2015

coś do dziecięcego łóżeczkaPo raz kolejny powstało w Kocikowie coś na specjalne  życzenie . 
Kamienice ochraniacz do łóżeczka . Po kilku mailach wymienieniach spostrzeżeń i wymiarów doszłyśmy do porozumienia i że kamienice będą tworzyć całość aby w przyszłości mogły być też poduszką. Wymiary różną się od typowych ochraniaczy bo też było to takim wymogiem . 
Powstał wstępny projekt potem go troszkę zmodyfikowałyśmy i ochraniacz gotowy. 
Bardzo spodobał mi się ten pomysł , ciągle główkuję co tu nowego wprowadzić praktycznego do Kocikowego asortymentu ale tak aby nie powtarzać pomysłów już istniejących. Kamienice jak ochraniacze mogą być czymś nowym ale wymagają jeszcze kilku poprawek. Choćby takie że wszyłam za mało tasiemek do wiązania , że domki powinny być wyższe ale do celowo były by 3-4 sztuki. Jak i to że wypełnieniem gdyby były tylko ochraniaczami do łóżeczka była by gąbka lub coś innego. Jak będzie czas na rozwinięcie projektu z chęcią podejmę jego realizację. 
A tymczasem wygląda to tak ...
Zdjęcia podesłane przez Panią Basię - ślicznie dziękuję !!!


1 komentarz:

  1. Świetne! Prezentuje się bardzo ładnie, dzieciaczek na pewno jest zachwycony, a co najważniejsze: szeregowiec domkowy może mieć swoje zastosowanie także po etapie łóżeczkowym jako ozdoba pokoiku. Jestem szczerze zachwycona :) <3

    OdpowiedzUsuń