piątek, 8 listopada 2013

Zabawa w gotowanie z KOCIKOWEM


Fartuszkowy szał ogarnął mną kiedy sprzedały się wszystkie pokazowe fartuszki. Myślałam , że będę je szyła tylko pod zamówienie , ale jednak chyba lepszym pomysłem jest mieć ich kilka w zanadrzu bo nigdy nic nie wiadomo kiedy znajdzie się na nie chętny. I tak za jednym zamachem ( czytaj dwa i pół dnia roboczego) postało 7 sztuk fartuszków w trzech rozmiarach. Rozmiary są podane w przybliżeniu , wiadomo te mniejsze pierw są troszkę dłuższe , a gdy dzieciaki rosną fartuszki robią się krótsze ale i starczają na dłużej. Uwielbiam w ich szyciu możliwość łączenia i dobierania do siebie materiałów i tasiemek. A i tak zawsze efekt widać najlepiej po zszyciu wszystkiego i odprasowaniu. Udało mi się także pożyczyć od Oli z Uszyto dla... manekina na którym zdecydowanie lepiej się prezentują niż sfotografowane  na wieszaku. Ach i jak zwykle mam nadzieję że się wam spodobają i szybko powędrują do małych i większych kucharzy. 


Rozmiary 3-7 lat 

sercowy 
marynarski 
pastelowy Rozmiary 6-12 lat 

w groszki 
kwiecisty Wersja dla dorosłych

Te akurat zrobione na zamówienie mikołajkowe dla małżeństwa. Niebieskie paski dla niego, czerwone dla niej , ale w sumie różnica w wymiarze nie jest bardzo duża i mogą się czasem pozamieniać:) 
4 komentarze:

  1. A ile kosztują takie cuda? Jestem zainteresowana?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witam. Małe 35zł duże 45zł. Z wystawionych dostępne jeszcze 2- marynarski ,4 i 5. Oczywiście możns uszyć na zamówienie.

      Usuń