wtorek, 22 stycznia 2013

Kuchenne gadżety c.d.


No tak powiecie znów ściereczki i łapki , ale tak się wciągnęłam w ich "produkcję" , że nie mogę przestać , a jak już jednym ciągiem coś robię jest łatwiej. Obiecałam zrobić więcej i zawieść do zaprzyjaźnionego sklepu ale kilka z nich się już rozeszło i ciągle muszę nadrobić. I zapewniam was że już na półce czekają dwa kolejne gotowe zestawy a wykrojone i gotowe do uszycia jeszcze co najmniej cztery:) Postaram się w między czasie umilić wam czas innym postem alby was całkowicie nie zanudzić tą kuchenną KOCIKOwą rewolucją. 

Dziś zrobiło się niebiesko czerwono, kraciasto i pasiasto. Moim ulubionym zestawem jest ten środkowy czerwony , i już teraz żałuję że nie wzięłam tego materiału więcej , były jeszcze dwa kawałki jak go kupowałam:( . Wszystkie trzy zestawy to komplet KOCIłapki i dwóch KOCIściereczek z czego jedna z koronką lub tasiemką a druga bez. Wszystkie dostępne w moim sklepie: sklepkocikowo

No. one No. two
No. three...i tak jak pisałam na naszej facebookowej stronie z nowych materiałów kroją się nowe koty. Po długim lenistwie , przełączyłam się na wysokie obroty i niech tak zostanie:) 

2 komentarze:

  1. Matriał czerwony o-błę-dny...! Ty niedobra kobieto.. czemu pokazujesz go dopiero teraz...?????????????????????????????

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. :(:(:( przepraszam, one się tak szyją z dnia na dzień.Ale faktycznie ten czerwony zestaw wyszedł super:)

      Usuń