sobota, 17 listopada 2012

****Czas Jarmarków**********
Nie wiem jak wam ale mnie koniec roku przede wszystkim kojarzy się z grudniem a jak grudzień to święta a jak święta to dom,  rodzina Boże Narodzenie i... prezenty. To lubimy chyba wszyscy! Bardzo popularne od kilku lat w tym okresie stały się wszelkiego typu jarmarki , organizowane przez urzędy miasta , domy kultury organizacje i osoby prywatne. Na takich jarmarkach można zaopatrzyć się w prezent dla każdego z rodziny, w dodatkowe akcesoria do wystroju naszych domów na święta jak i co również ważne przekonać się , że wyroby hand made są znacznie przyjemniejsze ładniejsze i unikatowe w porównaniu z tzw marketową chińszczyzną. Co więcej grono osób , które zajmują się rękodziełem jest bardzo dużo i ich liczba ciągle rośnie a ich prace są coraz częściej doceniane. 
KOCIKOwo zgłosiło chęć swojego udziału w kilku jarmarkach na przełomie końca listopada i grudnia. Niestety nie udało nam się załapać na wszystkie , ale mam nadzieję, że te które odwiedzimy jako wystawca spełnią nasze oczekiwania. 

Pierwszym jarmarkiem na którym będziemy to :
X JUBILEUSZOWY JARMARK RZECZY ŁADNYCH 
KOCIKOwo zapowiedziało się na jeden z terminów 2.12 *****

Drugim jest JARMARK ŚWIĄTECZNY organizowany przez Miejski Dom Kultury w Mikołowie
będziemy tam 14-15 grudnia 
piątek godz. 10.00-18.00; sobota godz. 9.00-13.00


*****

Trzeci  JARMARK ŚWIĄTECZNY jest dla mnie chyba najważniejszy z dwóch powodów: jest współorganizowany przez moją osobę , oraz odbędzie się moim rodzinnym mieście Czeladź w 
SDK ODEON. Dlatego tym bardziej zależy nam na powodzeniu imprezy. Zgromadziliśmy grupę zdolnych wystawców z wielu dziedzin handmade , liczymy na dużą frekwencję i zainteresowanie mieszkańców naszego i pobliskich miast.

wydarzenie dostępne także na portalu facebook:

https://www.facebook.com/events/448320745204737/**** WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO PRZYBYCIA *****


Plakat i ulotki wykonał dla nas Kamil Pajor serdecznie dziękujemy za pomoc !!!

*****

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz