poniedziałek, 22 czerwca 2015

Dzień Ojca i poduszkowy zawrót głowyPoduszkowy poniedziałek , tak się złożyło , że się naszyło kilka poduszek prawie naraz. 
Dwie z nich pod specjalne zamówienia na jutrzejszy Dzień Ojca , każdy super tata zasługuje na super poduszkę ♥ Często tak jest że w Kocikowie powstaje coś dzięki Wam bo Wy coś potrzebujecie a ja to tylko szyję . Jest to wspólna praca w takich przypadkach , a jeden pomysł rodzi drugi i kto wie czy okazjonalnych poduszek z czasem nie będzie więcej . 
Pojawiają się też dziś dwie proste poszewki uszyte z ostatniej dostawy materiałów, same materiały są dość oryginalne i nie potrzebowały dodatków w formie naszywanych domków , koników itp. jak to na Kocikowo przystało. Czasem zwykła poszewka z oryginalnym nadrukiem jest lepsza od wymyślnych . Kto jest fanem marine lub sów zapraszam obie do przygarnięcia. 

Jeszcze szybciutko dziękuję za zeszły tydzień , kto zagląda na facebooka wie że na szczęście kłopoty które spadły się szybko uciekły a ja na oparach sił prawie ze wszystkim się wyrobiłam. Dziękuję za dobre słowa, energię i cierpliwość w czekaniu na zamówienia. 
Przesyłam moc energii na cały tydzień.
CMOK!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz