wtorek, 23 grudnia 2014

W świątecznym nastroju z życzeniami dla Was

W wolnej chwili zaglądam na ulubione blogi tam już wszędzie pięknie zdjęcia z przystrojonych domów , pełno inspiracji , klimatu i spokoju. Mnie wreszcie udało się złapać oddech , uspokoić biegnący czas i przysiąść. Nie warto przebiec przez święta a korona z głowy nie spadnie jak czasem się z czymś nie wyrobimy. Dlatego spokojnie dopinam wszystko na ostatni guzik , tu sprzątnę , tak zrobię dekorację i ugotuję ale wszystko bez pośpiechu. 
W między czasie pstykałam fotki w domu , w tym roku do bieli i czerwieni dołączyła szarość , póki co w małych ilościach ale jest . Poczekam do przyszłego roku ( na wiosnę planuję małe zmiany w salonie) wtedy będzie dużo bieli i szarości:) Z drugiej strony ta czerwień jest tak charakterystyczna na święta że aż bez niej pusto. 
Zrobiłam też duży przesiew w dekoracjach zeszłorocznych , które już w tym roku nie wydały się fajne, i udało mi się uszyć kilka rzeczy zasłonki , poszewki na poduszki i obrusy a także wianek z materiału . Nowy jest też stroik ze świeżej choinki z lampkami na baterię i gwiazdkami. Choinka jak  zwykle wielka stoi już od tygodnia :) 
Teraz już tylko odliczam jak zapłoną wszystkie świece i lampki w domu , jak zejdzie się rodzina i siądziemy przy stole a syn będzie przebierał nogami aby otworzyć prezenty , przysiądziemy będzie gwarno i wesoło ale razem i szczęśliwie. 
I tego właśnie życzę Wam wszystkim drodzy Kocikowi fani , zaglądacze na mego bloga , tym którzy są ze mną blisko , bliżej i najbliżej 

WESOŁYCH  I  RODZINNYCH  
ŚWIĄT 
BOŻEGO NARODZENIA 

wianek, zasłony ,obrusy,poszewki w gwiazdki, serca na choince - Madebykocikowo
renifer i skrzaty - Magiczne Atelier
poszewka z reniferem - Retro Dom
gwiazdy girlanda - How Dear You
naklejki i zawieszki na prezenty - Retro Feelings
drewniane gwiazdki i domek - Anything


1 komentarz:

  1. Pięknie,magicznie,nastrojowo. Wspaniałe zdjęcia. Życzę Tobie i Twoim bliskim Zdrowych i Spokojnych Świąt :)

    OdpowiedzUsuń