środa, 16 grudnia 2015

Zwalniamy......
Pierwsza połowa grudnia przeleciała mi nie zauważona. Tempo mam takie że tylko w przelocie słyszę wewnętrzne ....zwolnij...... 
Ale już prawie koniec , ostatnie zamówienia, ostatnie poprawki dla własnego domu i zamykam maszynę na klucz. Jak co roku odstawiam ją dziękując za cały rok i obie odpoczywamy. 
Ale na przerabianie całego roku będzie jeszcze czas. 
Nawet nie pamiętam o czym Wam pisałam a o czym nie. Bo podczas doszywania na bieżąco , pojawiało się kilka nowych rzeczy . Oprócz kotów, rakiet , kotwic , poduszek , były też bluzki które niespodziewanie spotkały się z aprobatą i zostało zamówione kilka sztuk. Girlandy też strasznie polubiliście , powstało też klika literkowych imion i nowe swetrowe serduszka nie mówiąc już o świątecznych wiankach . 
Po świętach przyjdzie czas na rozmyślania , które produkty zostają w kocikowie a jakie wzbogacą jego sklepowe półki. Już teraz obiecuję duże zmiany. 

Teraz zostaje mi skończyć szyć i zająć się domem i rodzinką a także i sobą samą!! 
Udanych przedświątecznych przygotowań Wam życzę 

przypominam kilka linków i wrzucam kilka zdjęć tego co przeoczyłam po drodze. Literkowe imiona 
Tildowa króliczka


Sweterkowe serca
Kocyk z imieniem 1 komentarz:

  1. Czekam z niecierpliwością na Twoje Noworoczne newsy. Ciekawi mnie jakie zmiany szykujesz. To co pokazałaś, wszystko super-zresztą nie muszę tego mówić, wiesz to doskonale. Dobrego świątecznego czasu życzę!Śmietankowa Sabi

    OdpowiedzUsuń