poniedziałek, 21 września 2015

Kocyk z kucykiemI znów trochę na potrzeby tym razem prezentu powstało nowe Kocikowe coś. 
Narodziny dzieciaków w gronie naszych znajomych to zawsze święto, konieczne było zrobienie czegoś specjalnie dla nowego człowieczka. Powstał pierwszy KOCIkocyk , bawełna z dziankinką z motywem konika takim już nieodzownym moim elementem. Kocyków na rynku dziecięcym jest moc , wszystkie cudne bawełniane , dzianinowe , minky , patchworkowe .... nie da się wymyślić nic nowszego , ale czemu nie może jak Wam się spodoba będzie ich więcej . Tymczasem jeden wędruje z moich rąk do synka znajomych , a drugi powstał całkiem przez przypadek dla także świeżo narodzonej dziewczynki. 
Póki co te są cienkie , planuje cieplejsze z grubszej dzianiny , a tak wogóle to będzie się dużo działo , szykuje się trochę zamieszania ale wszystko po to aby Kocikowo urosło jeszcze bardziej. Trzymajcie kciuki będę na bieżąco Was informować. 
1 komentarz:

  1. Prześliczne! Coś zupełnie innego niż kocyki z minky, których juz wszedzie do okoła dużo. Osobiście dla mnie teraz minky=przesyt :) Bardzo oryginalne te twoje kocyki i super podoba mi się konikowy minimal i wstążeczki ogonki :) Zapraszam do siebie na http://lisie-szycie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń