czwartek, 27 sierpnia 2015

Po wakacyjnie a już intensywnie Hmmm, i jak tu zacząć po wakacyjny post. 

 Było miła ale się skończyło.....

Wszystko dobre co się dobrze kończy....

Ale zawsze tak jest coś się kończy zaczyna się coś , fajnie jak jest miło ale może być milej i tak dalej i tak dalej.  Po prostu dwa miesiące pięknego lata kończą swój bieg . Kocikowy lipiec był intensywny i pracujący , sierpień relaksujący i wypoczynkowy. Zbliża się wrzesień - syn z opóźnieniem ale we właściwym dla siebie czasie wędruje za kilka dni do szkoły. Tak jak u wielu moje przerażenie jest ogromne biorąc pod uwagę jego większe potrzeby niż u innych dzieci. Ale to nie o nim ten post. 
Sprostamy wyzwaniom jak do tej pory.
 A wyzwań i Kocikowemu światu nie brakuje od powrotu z wakacji. Miło że czekaliście aż się wywczasuję . Dobrze tak od razu po wczasach wskoczyć intensywnie w wir pracy , bardziej się człowiek mobilizuje i nabiera energii. 
I tak w ciągu tego tylko tygodnia postały koci-myszki, konik , poduszka, kola ratunkowe i kolejna partia girland. Powstało tez coś całkiem nowego na zamówienie Pani Basi poczekacie zobaczycie. 

Mam nadzieję się też mocno zmobilizować i zaprosić Was na drugi blog Gdy nie ma Nas gdzie zobaczycie relację wyspy  z Rodos gdzie gościliśmy dwa tygodnie. Może jeszcze do końca tygodnia coś naskrobię. 

Do miłego i udanego weekendu 


2 komentarze:

  1. Ogromnie podobają mi się koci-myszki, szczególnie ta pierwsza - jest piękna! :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuje. Wymagają dużo pracy i czasu ale za to są dopieszczone 😄

      Usuń